Proszę wybrać ilość SmartLuciderów
Ilość SmartLuciderów
Koszt wysyłki (DHL Parcel) 10 Euro
Całkowita kwota 57 Euro


Cena SmartLucidera to 47 Euro plus 10 Euro kosztów wysyłki. Wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych po zamówieniu.
Obecnie wysyłamy tylko kurierem DHL Parcel - 2-5 dni roboczych. Wysyłka obejmuje tylko kraje Unii Europejskiej (włączając Wielką Brytanię, ale z wyłączeniem Cypru i Malty). Po wysłaniu podajemy numer monitorowania.
Dla krajów spoza Unii, istnieje możliwość zakupu u naszego dystrybutora na Ebay lub Amazon.

Klikając "Zapłać" akceptujesz poniższy regulamin.


Polityka prywatności:
Po kliknięciu przycisku "Zapłać" zostaniesz przekierowany do PayPala - systemu bezpiecznych płatności. Zostaniesz poproszony/a o podanie imienia i nazwiska, adresu i danych karty kredytowej. Dane karty są w 100% bezpieczne. Nie dostajemy ani nie przetrzymujemy danych twojej karty kredytowej. Możesz zapłacić kartą Visa, MasterCard lub samym PayPalem.

Te dane otrzymujemy:
-twoje imię i nazwisko
-adres wysyłki
-twój email

Tych danych NIE otrzymujemy:
-numer twojej karty kredytowej
-PIN twojej karty kredytowej czyli kod CVV/CVV2

Nie ujawniamy nikomu danych które otrzymujemy. Będą bezpiecznie przechowywane na naszym komupterze.

Gwarancja:
Dajemy 12-sto miesięczną gwarancję na nasz produkt. Obejmuje ona wszystkie materiały z których wykonany jest SmartLucider. Niniejsza gwarancja nie obejmuje uszkodzeń lub pogorszenia jakości komponentów SmartLucider wynikających z wypadku, niewłaściwego użycia, zaniedbania, nieautoryzowanej naprawy lub nieprzestrzegania wytycznych zawartych w instrukcji. Niniejsza gwarancja nie obejmuje częsci, które były zmodyfikowane lub zmienione przez posiadacza. Zwracając urządzenie do naprawy, klient pokrywa koszty wysyłki od siebie do nas, a my koszty wysyłki od nas do właściciela. Przed wysłaniem do naprawy, napisz do nas email.

Reklamacje:
Masz 14 dni od otrzymania naszego produktu na powiadomienie nas e-mailem, że chcesz odesłać produkt do naprawy lub wymiany, jeśli urządzenie nie działa poprawnie. Poinformujemy Cię, jak go zwrócić, a po otrzymaniu naszego produktu sprawdzimy go w ciągu 7 dni i skontaktujemy się z tobą. Następnie wyślemy go z powrotem po naprawie lub wymianie w ciągu 1-3 dni roboczych. Możemy również przyjąć zwrot towaru. Zwrot jest wypłacany w ciągu 1 dnia roboczego.

Zwroty:
Masz 14 dni od otrzymania naszego produktu na powiadomienie nas e-mailem o chęci zwrotu towaru. Poinformujemy Cię, jak zwrócić produkt, a po jego otrzymaniu zwrócimy Ci pieniądze w ciągu 1 dnia roboczego. Również jeśli produkt nie działa zgodnie z opisem na stronie internetowej lub jeśli jest uszkodzony, możesz go odesłać w celu uzyskania zwrotu pieniędzy.

Producent i właściciel strony:
Producentem urządzenia SmartLucider i właścicielem strony jest firma:
ELI Pawel Herchel
Adres: Arkuszowa 169J, 01-934 Warszawa
adres email: smartlucider@gmail.com


Copyright ELI 2020.